Baza wiedzy

 1. Przełomowe zdjęcia, z wykorzystaniem mikroskopu elektronowego, pokazujące działanie generatorów impulsowych IMPULS

  Przełomowe zdjęcia, z wykorzystaniem mikroskopu elektronowego, pokazujące działanie generatorów impulsowych IMPULS

  Wspólnie z firmą IMPULS Tech chcemy wam udowodnić działanie naszych urządzeń! Dlatego proszę zapoznać się z  tekstem oraz zdjęciami.

  Czytaj więcej »
 2. Problem z twardą woda? Zapoznaj się z zaletami urządzenia IMPULS

  Problem z twardą woda? Zapoznaj się z zaletami urządzenia IMPULS

  Czy widzisz kamień w swoim czajniku? Musisz go czyścić różnymi środkami co jakiś czas? Czy masz grubą warstwę nalotu twardego kamienia w swojej łazience np. na kranie, słuchawce, w kontach twojej wanny czy brodzika? Musisz używać agresywnej chemii i szorować to aż ręce bolą? A czasami nawet użyć noża żeby cokolwiek mogło zejść bo i chemia nie działa? Czy wymieniłeś ostatnio jakiś sprzęt AGD właśnie przez twardą wodę bo kamień go zniszczył? Czy twoje ogrzewanie popsuło się z tego powodu? Czy twoje ciśnienie wody w domu spadło? Zastanów się dobrze czy miałeś i masz nadal któryś z tych problemów? Czy na pewno chcesz dalej mieć ten problem? Odpowiedz sobie na te pytania...?! Odpowiedz jest jasna...NIE! Ale niestety większość z nas ma ten problem...

  Czytaj więcej »
 3. Doświadczenie - test czajnika po użyciu urządzenia IMPULS

  Doświadczenie - test czajnika po użyciu urządzenia IMPULS

  Poniżej przygotowaliśmy zdjęcia które pokazują eksperyment wygotowywania wody w czajniku. Do tego posłużyliśmy się czajnikiem elektrycznym firmy Concept 2200 W z grzałką wbudowaną pod płytą denną. Woda którą poddaliśmy eksperymentowi posiada twardość 304 mg/L CaCO3. Urządzenie zainstalowane na rurociągu o średnicy 32 mm PVC-U model generatora IMPULS 100 Standard.

  Czytaj więcej »
 4. IMPULSOWE uzdatnianie twardej wody, pytania i odpowiedzi spółdzielni mieszkaniowej oraz firm.

  IMPULSOWE uzdatnianie twardej wody, pytania i odpowiedzi spółdzielni mieszkaniowej oraz firm.

  Pytania dotyczą tylko i wyłącznie urządzeń indykujących impuls elektryczny poprzez urządzenie IMPULS które to zamienia wodorowęglan wapnia na nietrwały mono kryształ który nie przyczepia się do instalacji grzewczych.

  Czytaj więcej »
 5. Problem twardości wody a systemy z serii Impuls jako bezsolna alternatywa dla urządzeń zmiękczających wodę

  Problem twardości wody a systemy z serii Impuls jako bezsolna alternatywa dla urządzeń zmiękczających wodę

  Nowoczesną alternatywą dla urządzeń zmiękczających wodę może być urządzenie o nazwie Impuls. Jest to elektroniczny system uzdatniania wody, zabezpieczający instalację wodną i urządzenia przed osadzaniem się kamienia wapiennego i rdzy.

  Czytaj więcej »
 6. Spółdzielnia obniżyła twardość wody.

  Spółdzielnia obniżyła twardość wody.

  Problem twardości wody można rozwiązać inną metodą, która prawie nie generuje kosztów. Dla budynku w którym jest 360 mieszkań koszty eksploatacyjne to ok 60 zł/ rok

  Czytaj więcej »
 7. IMPULS w Zamian za Stacje Zmiękczania Wody dla Deweloperów, Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot, Zarządów Nieruchomości

  IMPULS w Zamian za Stacje Zmiękczania Wody dla Deweloperów, Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot, Zarządów Nieruchomości

  Jak poprawić jakość wody dla budynków wielorodzinnych zarządzanych przez wspólnoty mieszkaniowe. Czy można, zabezpieczyć całość instalacji przed kamieniem kotłowym, jak to zrobić niewielkim nakładem finansowym? Pokazało się bardzo ciekawe nowoczesne rozwiązanie, które nie jest drogie w zakupie i eksploatacji. Idealnie pasuje do wielorodzinnych zabudowań, hoteli, budynków wielokondygnacyjnych. Jeżeli zarządzasz nieruchomościami, to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie i osób mieszkających w budynku, przynosi korzyści dla obu stron.

  Czytaj więcej »
 8. Masz twardą wodę w swoim mieszkaniu? Zgłoś problem do zarządcy, rozwiązanie jeszcze nigdy nie było tak proste i tanie dla budynków wielorodzinnych.

  Masz twardą wodę w swoim mieszkaniu? Zgłoś problem do zarządcy, rozwiązanie jeszcze nigdy nie było tak proste i tanie dla budynków wielorodzinnych.

  Zgłaszasz do zarządcy budynku lub dewelopera który obsługuje Twój budynek chęć zainstalowania urządzenia na głównym rurociągu zasilającym budynek urządzenia które usunie problem twardości wody.

  Czytaj więcej »
 9. IMPULS, a magnetyzery wodne

  IMPULS, a magnetyzery wodne


  Ze względu ciągłych pytań na temat różnicy pomiędzy IMPULSEM a MAGNETYZERAMI wodnymi informujemy że IMPULS działa na zasadzie pola Elektromagnetycznego, a nie jak Magnetyzery wodne na zasadzie pola Magnetycznego.

  Czytaj więcej »
 10. Twardość wody w Polsce

  Twardość wody w Polsce

  Przedstawiamy Państwu mapę twardości wody w Polsce. W naszych domach najczęściej mamy do czynienia z wodą twardą przechodzącą w bardzo twardą. W kilku województwach dominuje woda średnio twarda przechodząca w twardą. Z sieciowej wody miękkiej mogą cieszyć się jedynie mieszkańcy niektórych terenów podgórskich.

  Czytaj więcej »
 11. Kamień w wodzie wysusza skórę i niszczy włosy

  Kamień w wodzie wysusza skórę i niszczy włosy

  Twarda woda powoduje wysuszenie skóry. Właściwości takie nie są dobre w pielęgnacji cery tłustej czy trądzikowej. Obecność w wodzie soli magnezowych i wapniowych do mycia powoduje podrażnienie gruczołów łojowych a w efekcie wzmożone wydzielanie sebum.

  Czytaj więcej »
 12. Instrukcja montażu urządzenia IMPULS

  Instrukcja montażu urządzenia IMPULS

  Krok po kroku montujemy urządzenie IMPULS w miejscu jego przeznaczenia!

  Czytaj więcej »
 13. WARTO ZOBACZYĆ - Jak działa IMPULS? Co to jest IMPULS?

  WARTO ZOBACZYĆ - Jak działa IMPULS? Co to jest IMPULS?

  IMPULS to urządzenie do ochrony przed kamieniem i korozją, twarda woda wodociągowa zawiera dużo kamienia i charakteryzuje się wysokim stopniem twardości, który powoduje korozję sprzętu AGD i niszczy nam piękne błyszczące krany, słuchawki prysznicowe oraz armaturę i rury doprowadzające wode w waszym domu czy firmie. Zniszczone krany, słuchawki prysznicowe, sprzęty AGD, rury w waszym domu to jest wada twardej wody.

  Czytaj więcej »
 14. Jak to działa pod kątem naukowym?

  Jak to działa pod kątem naukowym?

  Urządzenie dzięki dwóm cewkom wytwarza pole elektromagnetyczne dzięki czemu, wytworzone pole oddziałuje na strukturę wodorowęglanu wapnia zaburzając jego równowagę.

  Czytaj więcej »
 15. WARTO ZOBACZYĆ - Ochrona twoich kosztów i zdrowia

  WARTO ZOBACZYĆ - Ochrona twoich kosztów i zdrowia

  Urządzenie IMPULS to również jeden ze sposobów na ograniczenie kosztów ogrzewania i wszystkich urządzeń do niego wpiętych. Jego montaż przed doprowadzeniem wody do kotła i grzejników zmniejszy odkładanie się kamienia w tych urządzeniach, co podwyższy ich wydajność i zmniejszy wydatki.

  Czytaj więcej »
Strona