WARTO ZOBACZYĆ - Jak działa IMPULS? Co to jest IMPULS?

IMPULS to urządzenie do ochrony przed kamieniem i korozją, twarda woda wodociągowa zawiera dużo kamienia i charakteryzuje się wysokim stopniem twardości, który powoduje korozję sprzętu AGD i niszczy nam piękne błyszczące krany, słuchawki prysznicowe oraz armaturę i rury doprowadzające wode w waszym domu czy firmie. Zniszczone krany, słuchawki prysznicowe, sprzęty AGD, rury w waszym domu to jest wada twardej wody.

Teraz to już nie stanowi większego problemu, bo na rynku dostępne jest urządzenie marki IMPULS które uzdatnia wodę i zamienia twardy kamień w miękki kamień, dzięki czemu on nie osadza się i nie przywiera w całym mieszkaniu, domu czy waszej firmie.

Dzięki zastosowaniu urządzenia IMPULS nie ma konieczności stosowania specjalnej soli w pralce i zmywarce, nie trzeba usuwać twardego kamienia z czajnika czy armatury w łazience i różnych wymiennikach ciepła. Normalnie kamień jest jak rzep, szczepia się i przywiera do wszystkiego dzięki czemu tworzy warstwę twardego kamienia, po zamontowaniu urządzenia IMPULS kamień jest zamieniony w mono kryształ, dzięki czemu jest rozbijany i robi się coś jak piasek(miękki kamień) który niema właściwości jak rzep czyli nie przywiera i nie osadza się! Czyszczenie w łazience jest prostsze wystarczy gąbka(szorstka strona) i w ten sposób wyczyścisz swoją kabinę, umywalkę, czajnik itp. Jeszcze jedną bardzo dobrą zaletą tego urządzenia jest to, że gdy mamy zarośnięte rury kamieniem i mamy słabe ciśnienie lub czajnik czy różne sprzęty AGD gdzie będzie widać duży narost twardego kamienia, wszystko będzie się oczyszczać i powoli odpadać od powierchni, ponieważ przez urządzenie IMPULS gdzie przepływa woda jest wytwarzany dwutlenek węgla(CO2) który oczyszcza narośnięty kamień i go rozbija. Taki proces trwa od 6 do 12 miesiecy za nim się oczyści, oczywiście jest to zależne jak dużo tego kamienia jest. Stare rury się oczyszczą i nie rozczelnią się bo ten proces jest powolny i niema tutaj zagrożenia że odrywają się płaty i duże kawałki kamienia, narośnięty twardy kamień jest powoli wypłukiwany aż narośl twardego kamienia się osłabi i zbiegiem czasu odpadnie, tak samo zostaje zatrzymany proces narastania twardego kamienia. Klasycznym rozwiązaniem do walki z kamieniem kotłowym i usunięcie go w 100% jest usuwanie go metodą chemiczną w stacji zmiękczania wody, ale czy to jest zdrowe? Daje to możliwość wytrącenia kamienia z wody, lecz związane jest z wysokimi kosztami eksploatacyjnymi i koniecznością uzupełniania soli. Dodatkowo koszt zakupu i montażu takiego urządzenia jest bardzo wysoki, a jego instalacja wymaga ingerencji w układ rur, montaż urządzenia IMPULS jest bardzo prosty bez konieczności ingerencji w układ rur. Dzięki taniej eksploatacji i niskiemu kosztowi zakupu oraz w pełni ekologicznej pracy, system IMPULS jest idealnym rozwiązaniem w walce z kamieniem i korozją. Jego działanie zostało sprawdzone w wielu prywatnych domach, mieszkaniach, budynkach wielorodzinnych, a także w przemyśle. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami które się znajdują w zakładce baza wiedzy oraz FAQ, znajdziecie tam państwo wiele ciekawych informacji.