Masz twardą wodę w swoim mieszkaniu? Zgłoś problem do zarządcy, rozwiązanie jeszcze nigdy nie było tak proste i tanie dla budynków wielorodzinnych.

Zgłaszasz do zarządcy budynku lub dewelopera który obsługuje Twój budynek chęć zainstalowania urządzenia na głównym rurociągu zasilającym budynek urządzenia które usunie problem twardości wody.

Na spotkaniu lokatorów podejmujecie Państwo chęć instalacji IMPULSA bo tak się nazywa ten system.

Zarządzający w Państwa imieniu występują do firm sprzedających i instalujących urządzenia z zapytaniem o cenę, dobór i po zatwierdzeniu pozostaje tylko zainstalowanie.

Problem z kamieniem przestaje istnieć.


Nie jest ważne czy instalacja wodna zasila 15 mieszkań czy 80 wszyscy lokatorzy są zabezpieczeni przed płynącą twardą wodą z wodociągu miejskiego przy minimalnych kosztach eksploatacji. Pamiętaj dla IMPULS im twardsza woda tym lepsze działanie.


Zdjęcie powyżej pokazuje zabezpieczenie wody surowej twardej doprowadzonej do budynku wielorodzinnego. Zasilanie budynku wodne rurociąg stalowy 4”, zainstalowany system impulsowy, ilość mieszkań korzystających z technologii impulsowej w budynku 83, koszty eksploatacji ok 40 zł/ rok


Zaletą tej technologii IMPULS jest:

Zakres działania technologi w instalacji wodnej do 2 km

Efekt działania technologi w wodzie do 48h

Bez soli

Bez chemii

Bez kosztownej obsługi serwisowej

Nie ma potrzeby rozcinania instalacji wodnych

Nie potrzebuje odpływu do kanalizacji

Zabezpiecza każdą instalacje z metali przed korozją

Koszty eksploatacji ok 15-45 zł /rok nie zależnie od ilości pobieranej wody

Przy zasilaniu wymienników ciepła brak dodatkowych opłat za koszt ciepła wygenerowany przez kamień kotłowy IMPULS oczyszcza wymienniki ciepła, rurociągi.

Technologia nadaje się na rury ze wszystkich możliwych materiałów: metale (miedź, stal), tworzywa (PE, PVC, PP), rury warstwowe (PEX). Impuls nie działa na rurze ołowianej.

Proces technologiczny wytwarzany przez IMPULS zabezpiecza rurociągi wykonane z różnego rodzaju metali warstwą ochronną węglanową.

Gwarancja na urządzenie IMPULS 10 lat.