Przełomowe zdjęcia, z wykorzystaniem mikroskopu elektronowego, pokazujące działanie generatorów impulsowych IMPULS

Wspólnie z firmą IMPULS Tech chcemy wam udowodnić działanie naszych urządzeń! Dlatego proszę zapoznać się z  tekstem oraz zdjęciami.

Pokazujemy Wam najnowsze (wykonane 27 kwietnia 2017r.) zdjęcia osadów twardego kamienia wodnego i miękkiego kamienia po zastosowaniu technologii impulsowej firmy IMPULS TECH. To jest coś niesamowitego! 

Na zdjęciach widać powiększanie z mikroskopu elektronowego (x 110, x 200, x500) 

PRZED:

Kryształy CaCO3, są formowane przy przepływie wody. Na instalacji do testów zainstalowano generator impulsowy firmy IMPULS TECH. Osad jest miękki i łatwy do usunięcia. Przeprowadzone przy współpracy z laboratoriami Politechniki badania, z wykorzystaniem mikroskopu elektronowego, pokazują porównane wody, o twardości 20 st N bez uzdatniania technologią impulsową oraz po jej zastosowaniu. Oba rodzaje wody zostały poddane doświadczeniu i wygotowane w małej wytwornicy pary. Następnie próbki suchej pozostałości trafiły pod mikroskop elektronowy, który pokazuje niepodważalne działanie naszych generatorów impulsowych. W instalacjach ten zwarty kamień węglanowy, widoczny na zdjęciu, tworzy się w oparciu o ciśnienie, temperaturę, pH i wiele innych zachodzących procesów chemicznych. Dzięki technologii impulsowej twardy,  istniejący już w instalacjach kamień, jest rozpuszczany, a ze świeżej przepływającej wody z twardości wodorowęglanowej tworzą się zarodki monokryształów CaCO3 (pokazane na zdjęciu), po czym osad wyrzucany jest do kanalizacji zgodnie z kierunkiem strumienia wody.

Jesteśmy przekonani, że te przełomowe zdjęcia nie tylko ułatwią zrozumienie działania technologii impulsowego uzdatniania wody, ale też będą odpowiedzią dla osób nie będących przekonanych, czy to rzeczywiście jest możliwe.

PO: