Dla domów wielorodzinnych

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. IMPULS STANDARD 125
  IMPULS STANDARD 125
  Wycena na życzenie

  IMPULS 125 STANDARD to urządzenie idealnie nadające się do pracy w małych domach, lokalach usługowych oraz biurach montowane do średnicy 1¼”. Działa podobnie jak IMPULS 100 STANDARD, z tym że nadaje się do większego przepływu wody oraz jego cewki przystosowane są do wyższej temperatury maksymalnej: 160°C.

  Dowiedz się więcej
 2. IMPULS STANDARD 150
  IMPULS STANDARD 150
  Wycena na życzenie

  IMPULS 150 STANDARD to urządzenie idealnie nadające się do pracy w domach, lokalach usługowych oraz małych przedsiębiorstwach produkcyjnych. IMPULS 150 STANDARD działa podobnie jak inne urządzenia z serii STANDARD. Różni się przepływem i średnicą obsługiwanej sieci wodnej do 11/2”. Cewki przystosowane są do temperatury maksymalnej 160°C.

  Dowiedz się więcej
 3. IMPULS STANDARD 200
  IMPULS STANDARD 200
  Wycena na życzenie

  IMPULS 200 STANDARD to urządzenie idealnie nadające się̨do pracy w obiektach takich jak: pensjonaty, małe kamienice i bloki mieszkalne. Działa podobnie jak inne urządzenia z serii standard. Różni się przepływem i średnicą rur obsługiwanej sieci wodnej (do 2,5”). Cewki przystosowane są do temperatury maksymalnej 160°C.

  Dowiedz się więcej
 4. IMPULS STANDARD 250
  IMPULS STANDARD 250
  Wycena na życzenie

  IMPULS 250 STANDARD to urządzenie idealnie nadające się do pracy w obiektach takich jak: zakłady przemysłowe, kamienice i bloki mieszkalne. Działa podobnie jak inne urządzenia z serii STANDARD. Różni się przepływem i średnicą rur obsługiwanej sieci wodnej (do 3”). Cewki przystosowane są do temperatury maksymalnej 160°C. Urządzenie to posiada dwa programy, dzięki czemu jest proste i instynktowne w użytkowaniu.

  Dowiedz się więcej
 5. IMPULS DUO
  IMPULS DUO
  1 600,00 zł

  IMPULS DUO to produkt jedyny w swoim rodzaju na europejskim rynku. Za pomocą jednego urządzenia uzdatniamy wodę użytkową ciepłą i zimną. Dotychczas osoby mające problem z kamieniem kotłowym w instalacjach gorącej wody, mogły skorzystać jedynie ze stacji zmiękczania wody gorącej, trzykrotnie droższych niż klasyczne stacje zmiękczania.

  Dowiedz się więcej