Dla mieszkania i domu

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. IMPULS MINI
  IMPULS MINI
  270,00 zł

  IMPULS MINI stworzony został z myślą o klientach, którzy chcą zabezpieczyć pojedyncze urządzenie domowe czy w swojej firmie takie jak: pralka, zmywarka, system odwróconej osmozy, filtry do wody lub ekspres do kawy.

  Dowiedz się więcej
 2. IMPULS EKO
  IMPULS EKO
  990,00 zł

  IMPULS EKO to najprostsze urządzenie z serii IMPULS. Zostało zaprojektowane z myślą o mieszkaniach, małych domach oraz niewielkich lokalach usługowych. Jego rozmiary oraz solidne wykonanie pozwalają mu zaadaptować się w każdym miejscu.

  Dowiedz się więcej
 3. IMPULS STANDARD 100
  IMPULS STANDARD 100
  1 200,00 zł

  IMPULS 100 STANDARD to urządzenie idealnie nadające się do pracy w małych domach, lokalach usługowych oraz biurach, montowane na rurach do średnicy 1 ¼”. Posiada dwa programy, dzięki czemu jest proste i instynktowne w użytkowaniu.

  Dowiedz się więcej
 4. IMPULS STANDARD 125
  IMPULS STANDARD 125
  Wycena na życzenie

  IMPULS 125 STANDARD to urządzenie idealnie nadające się do pracy w małych domach, lokalach usługowych oraz biurach montowane do średnicy 1¼”. Działa podobnie jak IMPULS 100 STANDARD, z tym że nadaje się do większego przepływu wody oraz jego cewki przystosowane są do wyższej temperatury maksymalnej: 160°C.

  Dowiedz się więcej
 5. IMPULS DUO
  IMPULS DUO
  1 600,00 zł

  IMPULS DUO to produkt jedyny w swoim rodzaju na europejskim rynku. Za pomocą jednego urządzenia uzdatniamy wodę użytkową ciepłą i zimną. Dotychczas osoby mające problem z kamieniem kotłowym w instalacjach gorącej wody, mogły skorzystać jedynie ze stacji zmiękczania wody gorącej, trzykrotnie droższych niż klasyczne stacje zmiękczania.

  Dowiedz się więcej